Úvod &gt: Aktuality &gt: Mikrovlnná bariéra s certifikací ATEX

Mikrovlnná bariéra s certifikací ATEX

22. prosince 2016

Našim zákazníkům nabízíme ucelenou řadu produktů perimetrické ochrany pro zabezpečení objektů s vysokými riziky, proto v našem portfoliu nesmí chybět mikrovlnná bariéra, která je držitelem certifikace ATEX pro zařízení do výbušného prostředí.

Více než 10 let zkušeností s ochranou perimetru v petrochemickém průmyslu našeho dodavatele, společnosti CIAS, nám umožňuje nabízet řešení, která se staly standardem pro ochranu na mnoha místech těžby, zpracování ropy a zemního plynu po celém světě. Ucelený bezpečnostní systém se skládá ze tří typů navazující ochrany, a to z:

Pro ochranu perimetru v oblastech, které vyžadují certifikaci zařízení ATEX, CIAS nabízí mikrovlnnou bariéru "Ermo 482X Pro Explosion Proof" s dosahy 60 m a 100 m, která je certifikována dle ATEX036 II 2 GD T6 85° IP66. Tato mikrovlnná bariéra umožňuje detekovat průniky v extrémních prostředích, kde je požadována analýza pro:

  • plížení
  • běh
  • válení
  • statické cíle
  • zamaskování

Tento model může být nastaven a monitorován přes sběrnici RS485 nebo IP & PoE a je integrován do dalších nadstavbových dohledových softwarů.

Mikrovlnná bariéra Ermo s certifikací ATEX má uplatnění např. v místech těžby a zpracování ropy

V případě zájmu o mikrovlnnou bariéru Ermo 482X Pro s certifikací ATEX, navštivte náš katalog, nebo nás kontaktujte. Rádi vám sdělíme bližší informace.

Nenechte si ujít nejnovější informace ze světa bezpečnostních technologií. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Mohlo by vás zajímat:Certifikované produkty perimetrických systémů
Produkty perimetrické ochrany jsou především využívány v objektech s vyššími nebo vysokými bezpečnostními riziky. Tyto objekty vyžadují instalaci produktů, které jsou certifikovány do patřičných tříd bezpečnosti (třída 3 nebo 4) dle normy ČSN EN 51130.

Plotový systém SIOUX s MEMS senzory
Plotový systém SIOUX pro obvodovou ochranu od společnosti CIAS je vybaven MEMS senzory. Podívejte se, jak tyto senzory fungují a jaké jsou jejich výhody.             Bariéra Ermo 482X Pro s dosahem až 500 m
Digitální mikrovlnná bariéra Ermo 482X Pro je špičkový model využívaný v objektech s nejvyššími bezpečnostními riziky. Detekční rozsahy bariéry jsou dány jejími typy od 50 do 500 m. Pro svou vysokou stabilitu a bezpečnou detekci využívá integrovanou funkci Fuzzy logic.

                                         
 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design