Úvod &gt: Aktuality &gt: Certifikované produkty perimetrických systémů

Certifikované produkty perimetrických systémů

15. prosince 2016

Produkty perimetrické ochrany jsou především využívány v objektech s vyššími nebo vysokými bezpečnostními riziky. Tyto objekty vyžadují instalaci produktů, které jsou certifikovány do patřičných tříd bezpečnosti (třída 3 nebo 4) dle normy ČSN EN 51130.

Certifikace do 3. a 4. třídy bezpečnosti zaručuje splnění nejvyšších nároků a požadavků normy. Perimetrická ochrana je otestována tak, aby spolehlivě a bezpečně pracovala na všech typech objektů, jako jsou např. peněžní ústavy, směnárny, státní instituce nebo jaderná zařízení. V minulém měsíci jsme recertifikovali stávající produkty a certifikovali nové produkty, které se na objektech s vyššími nebo vysokými bezpečnostními riziky instalují. Certifikované produkty jsou ve většině případů akceptovány pojišťovnami jako náležitost pro zlepšení podmínek pojistné smlouvy.

CIAS

  • Digitální mikrovlnná bariéra Ermo 482X Pro - stupeň 4
  • Digitální mikrovlnný detektor Murena – stupeň 3
  • Senzorový 3D plotový detekční systém SIOUX – stupeň 4

Prohlédněte si certifikáty shody: Ermo 482X Pro, MurenaSIOUX.

GM

  • Senzorový plotový detekční systém V-Alert – stupeň 4

Prohlédněte si certifikát shody: V-Alert.

Ukázka instalace plotového systému V-Alert

Sorhea

  • Modulová a KIT sloupová IR bariéra Biris II – stupeň 4
  • Sloupová IR bariéra typu transceiver (vysílač) Miris – stupeň 4
  • Sloupové sběrnicové IR bariéry Maxiris – stupeň 4

Prohlédněte si certifikáty shody: Biris II, MirisMaxiris.

V současné době jsou perimetrické systémy, díky výhodným cenám a upraveným technickým parametrům, vhodné i pro instalaci na komerčních objektech. Použitím perimetrických systémů máte okamžitě k dispozici informaci o narušení hranice pozemku pachatelem. Tento monitoring první "nárazníkové zóny" (perimetr) vám poskytne dostatek času k adekvátní reakci na vzniklou situaci.

IR bariéra Miris disponuje autonomním nastavením spodního paprsku pro detekci podlezení

Pro více informací o použití perimetrického systému na vašem objektu nás neváhejte kontaktovat.

Nenechte si ujít nejnovější informace ze světa bezpečnostních technologií. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Mohlo by vás zajímat:Plotový systém SIOUX s MEMS senzory
Plotový systém SIOUX pro obvodovou ochranu od společnosti CIAS je vybaven MEMS senzory. Podívejte se, jak tyto senzory fungují a jaké jsou jejich výhody. Bariéra Ermo 482X Pro s dosahem až 500 m
Digitální mikrovlnná bariéra Ermo 482X Pro je špičkový model využívaný v objektech s nejvyššími bezpečnostními riziky. Detekční rozsahy bariéry jsou dány jejími typy od 50 do 500 m. Pro svou vysokou stabilitu a bezpečnou detekci využívá integrovanou funkci Fuzzy logicMurena – nejvýkonnější duální mikrovlnný detektor
Při výběru perimetrického systému zákazníky zajímá celá řada informací. Připravili jsme přehled nejčastějších dotazů věnovaných detektoru Murena.

 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design